reklam

Benden Size …

Merhaba arkadaşlar
Öncelikle hepiniz için iyi tatil dileğinde bulunmak istiyorum.Umarım hepiniz harika zaman geçirrisiniz ben elimden geldiğince sizler için çalışmaya devam edicem.Neyse bırakalım stardollu bir kenara tatilde bol bol stres atıp eğlenicez.
Sonuçta bunu hakettik de mi? karnelerimizi aldık bazılarımız takdir bazılarımız teşekkür bazılarımızın hepsi beş bazılarımızın kırıkları var ama şunu belirtmeden geçemeyeceğim önemli olan not falan değil önemli olan biz bu sene okulda neler yaptık neler başardık veya başaramadık.
Bu arada aramızda sbs ye yeni girenlerde vardır herhalde onlar için zorlu bir süreçti sanırım ama bir süre sonra bu dertten de kurtulup sbs ye girenlerimizde bu harika havaların tadını çıkarmak için tatil moduna geçeceklerdir umarım hepiniz istediğiniz liseye gidersiniz. Neyse bırakalım sıkıcı konuları bir yana tatil planı yapanlarımız vardır herhalde onlara iyi eğlenceler diliyorum ve stardollu tatilde unutmayın sakın bedavaları da ben sizler için yazında bol bol bedava eklemeye çalışcam ne de olsa okullar da tatail umarım bol bol bedava bulup sişzlerle paylaşıcam.
Ama malesef herkes tatil planı yapamıyor annesi babası çalışmak zorunda olanlarınız vardır onlar için de önerim ellerinden geldiğince tatilde sıkılmak yerine kendilerine hobi edinmlerini öneririm ben de çoğu yaz hobilerim baş başa kalırım inanın sandığınız kadar da kötü geçmiyor.
Örneğin arkadaşlarınızla vakit geçirmeye çalışın yeni arkadaşlıklar edinin veya bisiklet sürün hatta resim yapın kitap okuyun demiyorum belki kitap okumak sıkıcı gelebilir ama sizler için harika kitaplar önerebilirim, film izleyin yine sizler için kafamda yer edinmiş filmleri paylaşabilirim en güzeli de günlük tutabilirsiniz bence aranızda sıkılanlar olabilir günlük tutmaktan onlar da küçük küçük hikayeler yazın veya hayallerinizden oluşan metinler oluşturun. çok mu konuştum ama sakın sakın stardollu ihmal etmeyin tabi bedavaları da şimdilik benden bu kadar bende yazın sizlerle olamya çalışcam belki küçük süprizlerle sizleri mutlu etmeye çalışıcam bu yaz farklılık yaratamak istiyorsanız benden ve sitemden ayrılmayın küçük bir tavsiye daha benden en sevdiğim stardoll ailesine bu yazımı okuyan herkese şimdiden çok teşekkürler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum Ekleyin